Hvem er vi? 1999-2003

Start
Hva er Kvalis?
Hvem er vi?
Agenda
Diskusjonsgruppe
Undersøkelser
Publikasjoner
Relaterte prosjekter
Lenker
Referanser
EPJ i Norge
SUMIT 2002
Dokumenter
For English Readers

 

 

Doktorgradsstipendiater

Veiledere

Gro Underland
Institutt for sosiologi og statsvitenskap
e-post:gro.underland@svt.ntnu.no
Aksel Hagen Tjora
Institutt for sosiologi og statsvitenskap, Fakultet for Samfunnsvitenskap og teknologiledelse, NTNU
e-post aksel.tjora@svt.ntnu.no
Gunnar Ellingsen
Institutt for datateknikk og informasjonsvitenskap
e-post:gunnar.ellingsen@rito.no
Eric Monteiro
Professor, prosjektleder
Institutt for datateknikk og informasjonsvitenskap
Fakultet for Fysikk, informatikk og matematikk, NTNU
e-post eric.monteiro@idi.ntnu.no
Hallvard Lærum
Institutt for Fysiologi og Biomedisinsk Teknikk, 
Det medisinske fakultet
e-post:hallvard.larum@medisin.ntnu.no
Arild Faxvaag
1.am., overlege
Institutt for bein- og leddlidelser, Det medisinske fakultet, NTNU
e-post arild.faxvaag@medisin.ntnu.no
  Stein Samstad
1. am., overlege, avd.overlege med.avd. RiT
Institutt for fysiologi og biomedisinsk teknikk, DMF, NTNU
e-post: stein.samstad@medisin.ntnu.no
Klikk på navnene for å se hjemmesidene Lars Aabakken
1.am.medisinsk informatikk
Med.avd.A, Rikshospitalet, Institutt for indremedisinsk forskning, Det medisinske fakultet, Universitetet i Oslo
e-post: lars.aabakken@klinmed.uio.no